GOLDSET – BUDUJ WŁASNE REZERWY ZŁOTA!

Goldset – buduj własne rezerwy złota!

O tym czy opłaca się inwestować w złoto pisałam tutaj.

Oprócz tworzenia osobistych rezerw złota, wiele osób chce zarabiać na złocie. Należy mądrze inwestować w złoto w celu generowania przychodów.

Program GoldSet odpowiada na pytanie:

jak osiągnąć bezpieczeństwo finansowe?

GoldSet – Global InterGold online bonusowy program sklepu ze złotem, który pozwala każdemu:

  • nabywać złoto inwestycyjne, płacąc tylko niewielką część jego wartości;
  • zarobić stały dochód z kupowania i sprzedawania sztabek złota online.

Dlaczego program jest genialny?

Ludzie, którzy dbają o swoją przyszłość, starają się tworzyć kapitał, oszczędzając część swoich dochodów w razie nieprzewidzianych okoliczności finansowych.

Chcą gromadzić i czerpać zyski z osobistych oszczędności. Jednak, aby zwiększyć kapitał, trzeba go najpierw zbudować. Wysokie koszty, rosnąca inflacja, deprecjacja waluty – wszystko to naraża osobiste oszczędności na ryzyko.

“OSZCZĘDZAJ I POMNAŻAJ” to podstawowa zasada Global InterGold, która odróżnia ją od wszystkich innych firm oferujących OSZCZĘDZANIE lub POMNAŻANIE oszczędności. Korzystając z tej innowacyjnej technologii, możesz zarówno oszczędzać, jak i pomnażać kapitał osobisty.

Dwa proste kroki (oszczędzaj, a następnie pomnażaj) pomagają ludziom osiągnąć bezpieczeństwo finansowe i poprawić jakość życia. Tylko ta kolejność działań doprowadzi człowieka do sukcesu, zwiększając pewność siebie w przyszłości.

Krok 1: Oszczędzaj

Według ekspertów i analityków finansowych złoto jest najbardziej dochodowym i wschodzącym zasobem XXI wieku. Żółty metal zajmuje stabilną pozycję w globalnej gospodarce i nigdy nie deprecjonuje. Popyt na złoto gwałtownie rośnie. Złoto to nie tylko zyskowny zasób, ale także niezawodna ochrona osobistych oszczędności przed ryzykiem gospodarczym.

“Złoto jest twardą walutą. Nie może być drukowane jako papierowy pieniądz, nie zniknie. Biorąc pod uwagę, że jest to siła nabywcza, może utrzymać stabilność zarówno w krótkim jak i średnim okresie. Złoto jest powiązane z zasadami ekonomii, jest towarem. Pod tym względem czuję się bezpiecznie, ponieważ oszczędzam złoto. Zabezpiecza przed załamaniem gospodarczym. Jeśli euro spadnie, złoto wzrośnie, a moja siła nabywcza pozostanie nienaruszona “.

Jan Nieuwenhuys Analityk finansowy

 


Złoto jest fundamentem bezpieczeństwa finansowego dla wszystkich i najlepsze narzędzie do ochrony kapitału.


Krok 2: Gromadź

Wiele osób chce posiadać osobiste rezerwy złota, które pomogą im zwiększyć swój kapitał. Jednak napotykają one na główny problem – brak pieniędzy na zakup sztabek złota, a także brak wiedzy na temat technologii generowania zysków.

Powinieneś rozsądnie używać żółtego metalu, by generować dochody. Z tego powodu firma Global InterGold opracowała program bonusowy GoldSet, aby umożliwić wszystkim oszczędzanie w złocie, jednocześnie je gromadząc.

GoldSet to sposób myślenia.

Program oparty jest na rewolucyjnej technologii “Mining Gold in Mind”, umożliwiającej pomoc innym ludziom osiągnięcie bezpieczeństwa finansowego za prawdziwe sztabki złota inwestycyjnego o próbie 999,9 .

Pomoc w osiągnięciu wspólnego celu jest tak cenna, że ​​można ją wymienić na złoto.

Osiągnięcie bezpieczeństwa finansowego nie jest możliwe samodzielnie. Można to osiągnąć tylko w grupie podobnie myślących osób, które chcą nawiązać wzajemne relacje. Ci ludzie cenią sobie wzajemną pomoc i są zainteresowani nie tylko osobistym sukcesem, ale także sukcesem całej grupy.

Dzięki GoldSet można kupić złote sztabki inwestycyjne, płacąc niewielką część ich wartości, pokrywając resztę naliczonymi premiami.

Internetowy sklep złota Global InterGold sprzedaje złote sztabki inwestycyjne o wadze od 1 do 100 gramów, wykonane ze złota 24K (próby 999,9), certyfikowane zgodnie z międzynarodowym standardem autentyczności i wysokiej jakości metalu szlachetnego.

GoldSet udostępnia złoto wszystkim. Korzystając z zalet programu, możesz stale zwiększać swoją osobistą rezerwę złota.

Jak dokładnie funkcjonuje program Goldset możesz zobaczyć na filmie.

JAK ZARABIAĆ W ZŁOCIE?

Chcesz wiedzieć więcej? Zadaj pytanie w komentarzu lub napisz do mnie  kontakt@annabednarczyk.pl

Jestem również na facebooku

Zacznij budować własne rezerwy złota.

42
Dodaj komentarz

avatar
18 Comment threads
24 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
AsiaAnna BednarczykAleksAgnieszka CiemińskaŚwiat Toli Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sawka
Gość

mieć własną rezerwę złota…

Madka roku
Gość

Wybacz, ale się zapytam: czemu przed firmą Global InterGold przestrzega UOKiK? Ta firma została określona jako piramida finansowa.

Karolina
Gość
Karolina

Mój mąż swego czasu inwestował w złoto. Jednak nie był to jakiś dochodowy interes. A to mi wyglada rzeczywiscie na jakąś piramidę w stylu afer z tv.

Karolina
Gość
Karolina

Mam podobne odczucia..

Michał J
Gość
Michał J

Być może dla kogoś kto dysponuje ogromnym kapitałem, inwestowanie w złoto ma sens. Dla kogoś przeciętnego nie ma najmniejszego sensu gdyż ceny odsprzedaży złota są znacznie niższe niż kupna. To tak jak z kupnem auta, ciężko jest zarobić na rzęchu za grosze, ale przy dobrze odpicowanym porsche to już inna historia.

Anszpi
Gość

Nie znam się na tym temacie i nie pokusiła bym się inwestować w to

Ewka
Gość
Ewka

Oszczędzanie to trudna sprawa… Jak na razie u mnie tylko “skarpeta”… Może trzeba się zastanowić nad czymś innym…

Aleksandra
Gość

Inwestycje w złoto są opłacalne, ale nie wiem, czy na tej witrynie. Po komentarzach innych stwierdzam, że raczej nie.

Bielecki.es
Gość

Przy nawet najmniejszym ostrzeżeniu UOKiK w żadnym przypadku nie podąłbym się inwestycji w takiej instytucji

Vademecum Mamy
Gość

Jakoś mnie to nie przekonuje.

inga
Gość

Ciekawa idea 🙂 ja z oszczędzaniem w ostatnim roku jestem na bakier, ale może mi się uda i bez programu

Edyta
Gość

Jestem pod wrazeniem ilosci ywoicj postow

Aleksander
Gość
Aleksander

Po aferze Amber Gold myślę, że jeszcze sporo wody upłynie, zanim ludzie zaczną bez podejrzeń patrzeć na takie oferty. Pozdrawiam

Agnieszka Ciemińska
Gość

Złoto było i jest dobrym kapitałem, tylko szkoda,że sprzedając bizuterię płaca jak za złom. Nigdy tego pojąć nie mogłam.

winiusia
Gość

Nie przekonuje mnie to. Źle mi się kojarzy.

Świat Toli
Gość

Jak ktoś ma zasoby finansowe powinien inwestować.

Agnieszka Ciemińska
Gość

Jeśli euro spadnie, złoto wzrośnie, EURO MA wieczna skłonność spadkową, a więc biznes is biznes.

Asia
Gość
Asia

Mentalnoć Polaka….Ja od 2 lat jestem w Firmie GIG. Biznes się poznae dolaczajac do niego…nie inaczej. Jestem zadowolona.Mm swoj Team ktory zarabia w zlocie i pomaga zarabiac innym. jestem wdzieczna za to,że mogę brac udzial w aktywnosci firmy GLOBAL INTERGOLD 🙂 Pozdrawiam

Asia
Gość
Asia

oj Polaku Rodaku….
ZRÓB jak ja zrobiłam – zobaczyłam okazję w Firmie, wzięłam prawnika – sprawdził firmę i jest ok. Od dwóch lat zarabiam w zlocie. Liczą się dla mnie fakty nie opinie. Jestem bardzo zadowolona. Wolny wybór. Pozdrawiam serdecznie 🙂 Tych co się wiecznie boją i tych którzy zmieniają swoje życie 😉