Spadki na giełdach, surowcach i kryptowalutach.

Inwestorzy, którzy nie grają na spadki wycofują kapitał i szukają innych inwestycji.

W poprzednim artykule pisałam o inwestycji w produkcję filmową. Budżet na tę inwestycję został zebrany. Niebawem będzie kolejna produkcja filmowa.

Ponieważ pieniądz lubi energię to perełki inwestycyjne same przychodzą.

 

Zainteresowała mnie inwestycja w tokeny użytkowe, które można wymienić na konkretny towar. Jednym z nich jest XAN token.

W tym przypadku towarem jest ksantohumol.

Ksantohumol to naturalny flawonoid pozyskiwany z chmielu. Korzystne działanie tego związku w organizmie człowieka jest zawrotnie szerokie. Jest doskonałym przeciwutleniaczem. Opóźnia starzenie się, zwiększa wigor i jest wysoce skuteczny przeciwko grzybom, bakteriom, wirusom i nowotworom.

Projekt opiera się na dostępie do unikalnej na świecie, opatentowanej metody otrzymywania ksantohumolu o najwyższej czystości, niezbędnej w przemyśle farmaceutycznym czy spożywczym. Technologia pozwala na produkcję ksantohumolu w ilościach przemysłowych po cenie nieporównywalnie niższej niż koszt wytworzenia jakąkolwiek inną metodą znaną na rynku.

Produkt o nazwie XAN-HOP to naturalny ekstrakt chmielowy zawierający ksantohumol > 98%. Jest pozyskiwany przez ekstrakcję z chmielu, a nie przez syntezę, co oznacza, że pozostałe ~2% masy ekstraktu stanowią inne, równie cenne flawonoidy chmielowe, a nie organiczne odczynniki syntezy o nieznanych aktywnościach biologicznych.

Co to jest XAN?

Kryptowaluta działa w oparciu o technologię o nazwie Blockchain, która jest dostępna dla każdego, tworząc bardziej niezawodny i wydajny sposób przechowywania informacji bez kontroli ze strony scentralizowanego organu. Oznacza to, że wszystkie transakcje są zdecentralizowane, bez udziału jakichkolwiek instytucji finansowych, takich jak banki czy rząd. Za transakcję odpowiada wyłącznie płatnik i odbiorca, a informacje o transakcji są udostępniane w czasie rzeczywistym i aktualizowane tylko wtedy, gdy obie strony transakcji dojdą do porozumienia.

Ludzie chcą prawdziwej wolności, która koreluje z wolnością finansową, a kryptowaluta daje ludziom dodatkowy, niezależny sposób wymiany.

Nabycie tokena XAN to przede wszystkim korzyść finansowa. Mechanizm służący do ustalenia ceny tokena w zależności od momentu jego pozyskania, ceny Xanthohumolu w zależności od zakupionej ilości lub ceny Xanthohumolu w zależności od sposobu jego pozyskania oznacza, że można wymienić XAN na towar w cena, która jest tylko ułamkiem ceny rynkowej tego towaru.

Korzyści finansowe można osiągnąć w 3 grupach:

  • cena tokena – uzależniona od momentu jego zakupu – im wcześniej tym cena będzie niższa,
  • cena towaru ksantohumol – zależy od ilości, którą kupujesz,
  • cena towaru ksantohumol – zależy od sposobu jego zakupu: transakcja Classic Forward lub PrePaid Forward.

Na dzień pisania tego artykułu przy zakupie tokena szacowany zysk to 50% w niewiarygodnie krótkim czasie.

Jeżeli chcesz więcej wiedzieć na temat tej inwestycji to napisz do mnie: kontakt@annabednarczyk.pl lub umów się na spotkanie www.calendly.com/abednarczyk/30min

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików lub poczytać więcej w polityce prywatności.