Masz pytania? Skontaktuj się
kontakt@annabednarczyk.pl
tel. 606649844

Naucz się jak inwestować
z głową

Akcje, fundusze, ETF-y, kontrakty i złoto

Nawet jeśli nic o tym nie wiesz

Czego się nauczysz
i co otrzymasz?

Co mówią klienci?

Panią Annę Bednarczyk znam już około 15 lat. I cały czas współpracujemy ze sobą. Poznałyśmy się przy okazji moich prób samodzielnego działania w różnego rodzaju przedsięwzięcia finansowe. Okazało się, że Pani Ania ma szeroką wiedzę na temat różnych sposobów zaangażowania wolnego kapitału. Prostym językiem umie wyjaśnić jak należy dywersyfikować swój  kapitał, jak działać na rynku akcji i rynku forex (ma ukończony kurs maklerski), jak budować zabezpieczenie finansowe poprzez kupno fizycznego złota. Informuje kiedy i jak należy zaangażować się w zakup certyfikatów różnych funduszy inwestycyjnych. Potrafi także nakreślić ryzyko jakie związane jest z różnymi formami inwestycji. Polecam

Zwieńczeniem wielu lat praktyki Anny Bednarczyk na rynku inwestycyjnym jest Kurs Złota Formuła Inwestowania. Przekazuje w nim swoją wiedzę w sposób zrozumiały nawet dla laika. Pomaga zgłębić tajniki inwestowania na każdym jego etapie, od postaw po zaawansowane analizy w przypadku akcji czy kontraktów. Jest praktykiem i to o czym mówi na kursie, wynika z jej wieloletniego doświadczenia. Polecam kurs i współpracę z Anną

Halina Błaszczyk

Zawód / profesja

POZNAJ ELEMENTY KURSU Złota Formuła Inwestowania

DODATKOWO!

OTRZYMUJESZ BONUSY
O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI

6 628 zł!

BONUS 1

Cotygodniowe spotkania grupowe na żywo

Raz w tygodniu spotykamy się na konsultacjach grupowych na ZOOM, gdzie będę odpowiadała na Wasze pytania, rozwiewała wątpliwości, tłumaczyła niejasności. Będzie też możliwość dyskusji między Wami – uczestnikami tych spotkań, wymiana doświadczeń, pomysłów itd. Wszystko to po to, by te spotkania wnosiły ogromną wartość dla każdego uczestnika.

BONUS 2

Dziennik inwestora

W dzienniku będziesz zapisywał swoje transakcje, wyniki i emocje. To pozwoli Tobie na analizę i wyciąganie odpowiednich wniosków.

BONUS 3

Grupa Mastermind na Facebooku

BONUS 4

E-book "Jak inwestować w złoto?
30 Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania"

BONUS 5

Konsultacje indywidualne na zoom

Każdy jest inny i każdy potrzebuje ustawić swoją własną strategię inwestycyjną. Dlatego też na 3 indywidualnych konsultacjach zweryfikujemy Twoją strategię tak, aby była dla Ciebie najlepsza.

BONUS 6

Zeszyty ćwiczeń

Po każdej lekcji w zeszycie ćwiczeń będziesz sprawdzał, czy dokładnie przerobiłeś lekcję i co z niej powinieneś zapamiętać.

BONUS 7

KURS "JAK ZABEZPIECZYĆ EMERYTURĘ POPRZEZ IKE I IKZE?"

3 PAKIETY DO WYBORU

GWARANCJA

Jeżeli w ciągu 14 dni od daty rozpoczęcia kursu nie staniesz się jego fanem, to zwrócimy Tobie 100% zainwestowanej kwoty.

Często zadawane pytania:

Tak, nauczysz się podstaw inwestowania, określisz swój cel, poznasz analizy inwestowania i zaczniesz inwestować

Tak, przez 12 tygodni raz w tygodniu będą spotkania z twórcą kursu i będą to sesje pytań i odpowiedzi.

Cały czas będzie można zadawać pytania na grupie.

Tak, nauczysz się podstaw analizy fundamentalnej i analizy technicznej a także jak czytać statuty funduszy ze zrozumieniem.

W ciągu 14 dni możesz zrezygnować z kursu bez podania przyczyny a otrzymasz pieniądze z powrotem.

Oprócz oglądania wideo masz 12 spotkań z prowadzącą na zasadzie pytań i odpowiedzi i 3 sesje indywidualne w pakiecie Gold oraz we wszystkich pakietach zeszyty  ćwiczeń.

Poszczególne jej elementy znajdziesz w internecie, ale tylko proces sytematycznego wprowadzania wiedzy i w odpowiedniej kolejności zapewnią realizaję Twoich celów finansowych.

Dołącz do kursu TERAZ